Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Auditas>2004 metų finansinės atskaitomybės auditas: UAB "Autosabina"

2004 metų finansinės atskaitomybės auditas: UAB "Autosabina"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

UAB "Autosabina" veiklos aprašymas. Trumpa įmonės istorija. Valdymo struktūra. Darbuotojai. Įmonės veiklos charakteristika. Realizavimo rinka ir konkurentai. Makroaplinkos veiksniai įtakojantys įmonės veiklą. Įmonės SSGG įvertinimas. Balanso rodiklių analizė. Pagrindiniai finansiniai ir veiklos efektyvumo rodikliai. Audito rizikos kiekybinis įvertinimas. Materialumo apskaičiavimas. Rizikos veiksniai susiję su įmonės veikla. Ilgalaikio turto remonto sąnaudų auditas. Buvimas – T1. Pilnutinumas – T2. Įgaliojimai – T3. Įvertinimas – T4. Pateikimas ir atskleidimas – T5. Auditoriaus išvada. Laiškas UAB "Autosabina" vadovybei dėl auditoriaus ataskaitos. Auditoriaus ataskaita. Įvadas. Audito apimtis. Auditoriaus išvada bei jos modifikavimo priežastys. Nesutarimai su vadovybe. Neatlikti siūlyti finansinės atskaitomybės koregavimai. UAB"Autosabina" veiklos tęstinumas. Reikšmingos rizikos ir neapibrėžtumai. Pasiūlymai vidaus kontrolės sistemos tobulinimui. Pastebėjimai dėl UAB"Autosabina" apskaitos politikos. Kiti UAB"Autosabina" valdymui svarbūs dalykai. Įvykiai po balanso sudarymo datos.

Ištrauka

Įmonės veiklos pradžia – 1920 m., kai Amerikos lietuviai įkūrė AB "Amlitas", prekiavusią Ford firmos automobiliais, atsarginėmis dalimis, tepalais, o taip pat organizavusią vairuotojų kursus ir keleivių pervežimą. 1924 m. AB "Amlitas" pagamino pirmuosius autobusus, kuriems variklius ir važiuokles gaudavo iš užsienio.
1946-1949 m. AB "Amlitas" buvo reorganizuotas į Kauno automobilių remonto gamyklą, gaminančią krovininius automobilius ir atliekančią automobilių remonto darbus.
1962 m. prie gamyklos prijungiama Kauno autobusų kėbulų gamykla, gaminanti autobusus KAG-3. 1981-1982 m. naujai pastatytame gamyklos korpuse pilnai įsisavinama autobusų Ikarus-260 pilno komplektiškumo remontas.
1993 m. Kauno valstybinė automobilių remonto įmonė privatizuota, įregistruojant AB "Autosabina". Toliau tęsiamos visos anksčiau buvusios veiklos rūšys, naujai įsteigiami lengvųjų ir krovinių automobilų servisai, organizuojama prekyba naujais automobiliais "Honda", "Kia", "Citroën", taip pat įsteigiami muitinės atvirieji sandėliai ir krovinių terminalas.
1999 metais akcinė bendrovė "Autosabina" pardavė nerentabilius, neišnaudojamus pastatus. Rekonstravus turimas patalpas įkurtas naujas automobilių salonas, kuriame prekiaujama mūsų bendrovės importuojama produkcija (anglų firmos "Comma" tepalais, olandų firmos "Motip" aerozoliniais dažais) bei naujais HONDA ir CITROEN automobiliais.
2001 m. spalio 1 d. akcinė bendrovė "Autosabina" Kauno miesto savivaldybės administracijos rejestro tarnybos įsakymu pertvarkyta į uždarąją akcinę bendrovę "Autosabina".
UAB "Autosabina" yra įsikūrusi Kaune, visi padaliniai sutelkti vienoje teritorijoje, 16 ha plote, strategiškai perspektyvioje vietoje adresu Veiverių g. 150. Autosalono pastatas naujai perstatytas buvo 2004 metų pavasarį, į jį investuota 4 mln. litų. Šiuo metu tai didžiausias Kauno regione esantis automobilių salonas. Su jo atsiradimu UAB "Autosabina" tapo lygiaverte konkurente didiesiems automobilių pardavimo salonams Kaune, tuo pačiu smarkiai padidindama savo prekybos automobiliais apimtis.
Pagrindinis įmonės tikslas - didinant pardavimų ir paslaugų apimtis ir efektyvumą, geriau ir tiksliau patenkinant klientų poreikius, užtikrinant aukštą paslaugų bei klientus aptarnaujančio personalo kultūros lygį, didinti įmonės pelningumą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasAudito kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Auditas
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai6
Dydis104.05 KB
AutoriusAgne
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojaslektorė Jolanta Dalia Staliūnienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2004 metu finansines atskaitomybes auditas UAB Autosabina [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

 • 2019-10-22 IP: 41.83.47.88
  Sofia Manuel sako

  Labas mielasisKaip laikaisi? Aš tikiuosi, kad gerai, mano vardas Sofia Manuel, aš dirbu kaip vyriausioji auditorė / bankininkė Ispanijoje (Madridas), linkiu mums tapti draugais. Susisiekite su manimi savo el. Paštu: (sofiamanuel1980@gmail.com) Leiskite mums pasidalyti informacija ir nuotraukomis. Tikiuosi tavo pranešimo.AčiūSofija

 • 2006-12-16 IP: 217.117.19.97
  Austeja sako

  Na, smagu. geras darbas. Aciu

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
 • Kursiniai darbai
 • 31 puslapis 
 • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
 • lektorė Jolanta Dalia Staliūnienė
 • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą