Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Auditas>Valdymo ir kontrolės sistemų auditas

Valdymo ir kontrolės sistemų auditas

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Struktūrinių fondų auditas. Audito rūmai. Komisijos tarnybos. Valstybių narių vidaus audito tarnybos. Valstybių narių aukščiausiosios institucijos. Kiti auditoriai. Valstybių narių valdymo ir kontrolės sistemos – reguliavimo struktūra. Reguliavimo reikalavimai. Audituotų duomenų atsekamumas. Valstybių narių audito programos. Valstybių narių parengtos išlaidų kontrolės ataskaitos. Valdymo ir kontrolės sistemų auditas. Audito planavimas. Tikrinimas vietoje ir valdymo bei kontrolės sistemų bandymas. Audito ataskaitos. Duomenų užregistravimas ir aptarimas. Audito ataskaitos struktūra. Išvados.

Ištrauka

Šio darbo tikslas – nustatyti ES valstybių narių struktūrinių fondų valdymo ir kontrolės sistemų audito metodiką. Šiame darbe aprašyta struktūrinių fondų audito tvarka, įvairių institucijų, dalyvaujančių struktūrinių fondų veiklos audite, funkcijos ir atsakomybė. Taip pat išdėstyti valstybių narių valdymo ir kontrolės sistemų reikalavimai.
Darbe siekiama nustatyti tvarką, kuria auditoriai gali įgyvendinti teisę priimti audito sprendimą, kad padarytų tvirtas išvadas apie struktūrą, kurią jie tikrina. Taip pat siekiama sukurti tipinę struktūrą, kurioje būtų atliekami valstybių narių valdymo ir kontrolės sistemų auditai ir užtikrintų auditorių ir auditų metodų nuoseklumą. Sistemų auditais siekiama įsitikinti ar valstybių narių ir Europos Komisijos sukurtos Struktūrinių fondų veiklos valdymo ir kontrolės sistemos yra tinkamos ir veiksmingos.
Audito metodas, kuris išdėstytas šiame darbe, iš esmės apima Struktūrinių fondų veiklos valstybių narių institucijose ir projektų vadovų/vykdytojų darbo tikrinimą. Auditas taikomas tam, kad nustatyti ar yra vidaus valdymo ir kontrolės tvarka ir, ar ji taikoma nuolat, nuosekliai ir veiksmingai.
Darbo pabaigoje svarstoma, kaip turėtų būti teikiamos auditorių ataskaitos.
Tam, kad pasiekti pagrindinį šio darbo tikslą reikia išnagrinėti visus pagrindinius aspektus susijusius su valdymo ir kontrolės sistemų auditais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-06
DalykasAudito kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Auditas
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis39.43 KB
Autoriusdima
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasViešojo saugumo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valdymo ir kontroles sistemu auditas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą