Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Auditas>Piniginių lėšų auditas: UAB "Mažylis"

Piniginių lėšų auditas: UAB "Mažylis"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Piniginių lėšų auditas, jo reikšmė ir uždaviniai. Grynųjų pinigų vidaus auditas. Pinigų bankiniuose sąskaitose vidaus auditas. Įmonės "Mažylis" piniginių lėšų vidaus audito organizavimas. Įmonės aprašymas. Piniginių lėšų apskaita įmonėje. Vidaus audito planas. Vidaus audito programa. Piniginių lėšų vidaus audito darbo dokumentai. Procedūrų, kurios bus vykdomos piniginių lėšų vidaus audito metu, aprašymas. Procedūros, reikalingos grynųjų pinigų kasoje auditui atlikti. Procedūros, reikalingos pinigų bankiniuose sąskaitose audito metu. Ataskaitos ir išvados parengimas. Išvados.

Ištrauka

Pardavimų pajamos – tai yra įmonės ekonominės naudos padidėjimas dėl prekių pardavimo ir paslaugų teikimo per ataskaitinį laikotarpį. Pardavimo sumos yra kaupiamos sąskaitų plano 5 klasės sąskaitoje 5001 Pardavimo pajamos.
Pajamos už parduotą produkciją ir atliktas paslaugas, taip pat pajamos iš kitos įmonės veiklos laikomos uždirbtomis ir turi būti užregistruotos apskaitoje bei pateiktos metinėje finansinėje atskaitomybėje, jeigu produkcijos pardavėjas užbaigė visus esminius produkcijos gamybos darbus, perdavė pirkėjui visą su šią produkciją susijusią riziką, esamą bei būsimą naudą ir jau nebekontroliuoja šios produkcijos. Be to, tikimybė, kad produkcija bus grąžinta arba susidarys didelės papildomos sąnaudos, susijusios su jos gamyba ir pardavimu, menka. Taip pat jeigu visos paslaugos (arba sutartyje numatyta jų dalis) suteiktos pirkėjui, o didelių papildomų sąnaudų arba nuostolių, susijusių su šių paslaugų suteikimu, tikimybė menka.
Pajamos už parduotą produkciją ir atliktas paslaugas įregistruojamos apskaitoje ir pateikiamos metinėje finansinėje atskaitomybėje nepriklausomai nuo pinigų gavimo laiko. Per ataskaitinį laikotarpį gautos įplaukos, kurios nelaikomos pajamomis, yra nurodomos balanse kaip įmonės įsipareigojimai.
Piniginių lėšų vidaus auditas tai yra nepriklausoma kontrolės forma, apimanti tos veiklos tikrinimą ir įvertinimą, kurį yra susijusi su pinigais. Vidaus auditas padeda efektyvinti įmonės veiklą ir pasiekti gerų finansinių rezultatų. Gerai tvarkomas piniginių lėšų vidaus auditas gali užskirti kelią įmonės pinigų grobstymams, nuostolingoms ir neteisėtoms operacijų įvykdymui ir šitaip užtikrinti, kad įmonė dirbtu pelningai. Vidaus auditoriai, atlikę kruopščius patikrinimus ir sukaupę daug informacijos apie įmonės veiklą, gali padėti įmonės vadovybei priimti racionalesnius sprendimus, tiksliau prognozuoti ateities perspektyvas.
Piniginių lėšų vidaus audito metu svarbu nustatyti, ar:
• tinkamai sudarytos sąlygos pinigų saugojimui;
• realiai egzistuoja pinigai įmonės apskaitoje užfiksuoti pinigai;
• laiku fiksuojamos pinigų išlaidos ir įplaukos;
• visos pinigų išlaidos ir įplaukos patvirtintos atitinkamais dokumentais;
• visi dokumentai tinkamai įforminti ir turi reikalingus rekvizitus;
• dokumentuose esančios sumos sutampa su faktiškai esančiais pinigais.
Šiems uždaviniams įvykdyti, vidaus auditoriams reikia sudaryti dvi piniginių lėšų vidaus audito programas: įmonės vidaus audito pinigų kasoje programą ir įmonės bankiniuose sąskaitose vidaus audito programą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasAudito kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Auditas
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis27.44 KB
AutoriusAlina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus verslo kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Piniginiu lesu auditas UAB Mazylis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

 • 2012-05-18 IP: 88.119.234.243
  emani sako

  Kaip gauti to darbo priedus nes be ju darbas nenaudingas :)

 • 2007-03-07 IP: 81.7.118.213
  Laura sako

  Sitas darbas geresnis uz atlikta audita imoneje"Azuolas"

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
 • Kursiniai darbai
 • 23 puslapiai 
 • Vilniaus verslo kolegija / 3 Klasė/kursas
 • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą