Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Auditas>Statybinių konstrukcijų ūkinės-gamybinės veiklos aplinkosauginis auditas: UAB "Markučiai"

Statybinių konstrukcijų ūkinės-gamybinės veiklos aplinkosauginis auditas: UAB "Markučiai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344
Aprašymas

Aplinkosauginio audito kursinis projektas. Įvadas. Tikslas: Išnagrinėti UAB "Markučiai" veiklos aplinkosaugines problemas. Išnagrinėti aplinkosauginę ir vadybinę analizes bei įvertinti įmonės veiklos poveikį aplinkai. Apžvelgti įmonėje planuojamus diegti ISO standartus. Literatūrinė apžvalga. Aplinkosauginis auditas įmonėje. Teisės aktai, reglamentuojantys auditą Lietuvoje. UAB "Markučiai" ūkinė- gamybinė veikla. UAB "Markučiai" ūkinės- gamybinės veiklos aplinkosauginės problemos. UAB "Markučiai" aplinkos apsaugos vadybos sistema. Aplinkos oro kokybės atitikimas teisės aktų reikalavimams. Panaudoto vandens ir išleidžiamų nuotekų atitikimas teisės aktų reikalavimams. Poveikio kitiems aplinkos komponentams vertinimas pagal teisės aktų reikalavimus. Atliekų tvarkymo atitikimas teisės aktų reikalavimams. Planuojami diegti iso standartai UAB "Markučiai" įmonėje. Darbo rezultatų apibendrinimas ir išvados.

Ištrauka

Vykstant ženkliems verslo aplinkos pokyčiams, vis daugiau organizacijų strateginiam verslo valdymui pasitelkia standartizuotas vadybos sistemas. Šios organizacijos siekia gerinti savo veiksmingumą. Vienas iš būdų- vadybos sistemų diegimas ir sertifikavimas. Tai gana sudėtingas ir nemažai lėšų reikalaujantis procesas, susijęs su rizika, kad investicijos į valdymą taps neatsiperkančiomis išlaidomis.
Aplinkosauginis auditas yra valdymo priemonė, apimanti sistemingą, dokumentais pagrįstą, periodišką ir objektyvų įvertinimą, kaip veikia aplinkosaugos organizacijos, valdymas ir įranga, turint tikslą padėti apsaugoti aplinką.
Aplinkosauginis auditas yra būdas, kurio taikymas daugumai organizacijų, įmonių bei kompanijų suteikia galimybę ne tik laikytis įstatymų, bet ir įvardyti problemas, imtis priemonių, įvertinti savo veiklos kokybę aplinkosaugos požiūriu, tapti ekologiškomis, sudaryti duomenų bazę būsimiems veiksmams, taigi jos turi galimybę sustiprinti savo konkurencingumą. Konkurencingumas šiomis rinkos sąlygomis yra neišvengiamas.
AA teikia įvairios naudos: padeda išvengti baudų ir nuobaudų, pagerėja viešasis įvaizdis, visi darbuotojai geriau išmano aplinkosaugos politiką ir jaučia didesnę atsakomybę, sumažėja išlaidos (pvz., energijos ir vandens sunaudojimo bei atliekų kiekio mažinimo srityje) bei pagerėja bendra veiklos kokybė.
Žinomų ir tarptautiniu mastu pripažįstamų metodų taikymas įvairiose vadybos srityse- viena pagrindinių prielaidų, didinančių tarpusavio pasitikėjimą verslo santykiuose. Pasitikėjimas užtikrinamas diegiant ir sertifikuojant vadybos sistemas, atitinkančias tarptautinius (ISO), Europos (EN) ir Lietuvos (LST) standartus.
Mano darbo tikslas yra:
1. Išnagrinėti UAB "Markučiai" veiklos aplinkosaugines problemas;
2. Išnagrinėti aplinkosauginę ir vadybinę analizes bei įvertinti įmonės veiklos poveikį aplinkai;
3. Apžvelgti įmonėje planuojamus diegti ISO standartus.
Norint pasiekti šio darbo tikslą, reikia įgyvendinti tokius uždavinius:
1. Pateikti literatūrinę apžvalgą;
2. Pateikti UAB "Markučiai" pristatymą;
3. Pateikti oro, vandens, poveikio kitiems aplinkos komponentams atitiktį teisės aktų reikalavimams;
4. Išanalizuoti, kokius ir kaip ISO standartus įmonė turėtų įsidiegti artimiausiu metu;
5. Pateikti darbo išvadas ir rekomendacijas; ...

Rašto darbo duomenys
DalykasAudito kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Auditas
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai14
Dydis392.21 KB
AutoriusDaiva
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasA. Kazlauskienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasAplinkos inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Statybiniu konstrukciju ukines gamybines veiklos aplinkosauginis auditas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 40 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • A. Kazlauskienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą