Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Auditas>Ilgalaikio materialaus turto – nebaigtos statybos auditas

Ilgalaikio materialaus turto – nebaigtos statybos auditas

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Audito reikšmė. Audito būtinumas. Audito tikslai. Ilgalaikio materialiojo turto - nebaigtos statybos auditas. Ilgalaikio materialiojo turto apskaita. Ilgalaikio turto gamybos apskaitos politika. Nebaigtos statybos audito uždaviniai. Projektinė-sąmatinė dokumentacija. Ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimo savikaina. Atliktų darbų priėmimo dokumentacija. Apibendrinimas. Priedai (2).

Ištrauka

Kad veiktų rinkos ekonomika, labai svarbu turėti patikimą informaciją ne tik apie viso krašto ūkį, bet ir apie kiekvieną įmonę. Tokių žinių pirmiausia reikia įmonės savininkui, kad galėtų nustatyti savo įmonės perspektyvinės plėtros strategiją bei taktiką, pagerinti jos veiklą. Ji būtina ir valstybės institucijoms, kontroliuojančioms ir prižiūrinčioms, kaip ūkio subjektai laikosi mokesčių įstatymų, ar laiku ir teisingai moka mokesčius į valstybės biudžetą. Pagaliau tokios informacijos reikia ir bankams, kitiems paskolų davėjams, draudimo kompanijoms, kad būtų objektyviai įvertinti įmonės mokumas ir išduodamų kreditų grąžinimo tikimybė, nustatyta draudimo rizika. Patikima informacija suinteresuoti ir tiekėjai, ir pirkėjai, investuotojai, kitos įmonės bei organizacijos, turinčios verslo ryšių su kontroliuojama įmone.
Todėl visiškai natūralu, kad visose išsivysčiusiose rinkos ekonomikos šalyse įgyvendinama nepriklausoma privačiose įmonėse vedamos buhalterinės apskaitos patikimumo kontrolė, taip pat valstybės institucijoms tų įmonių pateikiamų finansinių ataskaitų teisingumo kontrolė. Tokia kontrolė tradiciškai vadinama auditu (angl. auditing). Tad pabandykime išsiaiškinti, ką reiškia šis angliškas žodis.
Darbo tema: Ilgalaikio materialaus turto –nebaigtos statybos auditas.
Darbo tikslas:
1. susipažinti su audito reikšme ir jo būtinumu;
2. išnagrinėti audito tikslus;
3. išnagrinėti ilgalaikio materialiojo turto apskaitos ypatumus;
4. išskirti nebaigtos statybos audito uždavinius.

Darbo uždaviniai: remiantis įvairiais literatūros šaltiniais suvokti audito reikšmę ir būtinumą įmonės finansinei veiklai. Įsigilinti ilgalaikio materialiojo turto – nebaigtos statybos ypatumus.
Darbo metodika: nebaigtos statybos temos nagrinėjimas įvairiuose literatūros šaltiniuose, vadovėliuose, Lietuvos Respublikos įstatymuose, nutarimuose. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasAudito referatas
KategorijaFinansai >  Auditas
TipasReferatai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis39.45 KB
AutoriusInga
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasKažukauskienė
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ilgalaikio materialaus turto nebaigtos statybos auditas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 18 puslapių 
  • Panevėžio kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Kažukauskienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą