Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Auditas>Trumpalaikių įsipareigojimų auditas: AB "Grigiškės"

Trumpalaikių įsipareigojimų auditas: AB "Grigiškės"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Audito planavimo memorandumas. Įmonės ir jos verslo aprašymas. Finansinės atskaitomybės analitinė apžvalga. PEST analizė. SSGG analizė. Stiprybės. Horizontali finansinė analizė. Vertikali finansinė analizė. Santykinių rodiklių analizė. Bendras audito rizikos įvertinimas. Reikšmingumo ir toleruotinos klaidos apskaičiavimas bei paskirstymas. Rizikų sąrašas. Audito organizavimas trumpalaikių įsipareigojimų srityje. Kontrolės testų sudarymas. Audito procedūrų parinkimas ir audito programos (žingsnių) sudarymas bei atlikimas. Audito išvada ir ataskaita trumpalaikių įsipareigojimų srityje. Toleruotina klaida ir įmonės ir jos verslo apžvalga. Nepriklausomo auditoriaus išvada. Audito ataskaita. Įžanginė dalis. Audito apimtis. Auditoriaus išvada. Finansinė atskaitomybė ir pasiūlymai jos tobulinimui. Vidaus kontrolė. Pastebėjimai dėl specifinių reikalavimų, nustatytų atskiruose teisės aktuose, laikymosi. Kiti bendrovės valdymui svarbūs dalykai. Kiti audito sutartyje numatyti dalykai.

Ištrauka

Grigiškių popieriaus fabrikas įkurtas 1823 metais. Daugiau nei pusantro šimto metų darbo patirtis popieriaus ir medienos pramonėje, šiuolaikinės gamybos technologijos, moderni įranga bei kvalifikuotas ir kompetetingas personalas sudaro palankias sąlygas gaminti itin aukštos kokybės ir klientų poreikius atitinkančius gaminius.
Gaminių pasiūla yra išties didelė: AB "Grigiškės" gamina tualetinį popierių, popierinius rankšluosčius ir servetėles, specializuojasi gofruotojo kartono, iš jo pagamintų dėžių, kietųjų ir dažytų kietųjų medienos plaušų plokščių gamyboje.
AB "Grigiškės" yra asociacijos "Lietuvos mediena" narė, Europos medienos plaušų plokščių gamintojų federacijos FEROPA narė. Tai pirmoji popieriaus įmonė Lietuvoje, gavusi kokybės sistemos EN ISO 9001 sertifikatą. Vadovaujantis šia sistema, užtikrinama nuolatinė aukšta įmonės gaminamos produkcijos kokybė.
Bendrovėje dirba apie 730 profesionalių ir patyrusių darbuotojų. Įmonės įstatinis kapitalas siekia 60 mln. litų. Įmonei vadovauja Gintautas Pangonis.
UAB "Baltwood" specializuojasi medienos perdirbime, gamina tarinę medieną, granules ir klijuotą baldų skydą.
AB "Grigiškės" yra pasirašiusi sutarti su AB FMI "Finasta" dėl imonės išleistų vertybinių popierių apskaitos tvarkymo bei dividendu akcininkams išmokėjimo už 2008 – 2010 finansinius metus.
Imonė nėra sudariusi su finansų maklerio imonėmis ir kredito istaigomis sutarčiu dėl investicinių paslaugų bendrovei teikimo.
Misija, vizija, vertybės: Įmonė siekia palaikyti per ilgus dešimtmečius susiklosčiusią solidžią bendrovės reputaciją, todėl renkasi ilgalaikes vertybes: patikimus partnerius, aukštą gamybos kokybę, kompetetingus darbuotojus. Stengiamasi laiku atsiliepti į klientų ir visuomenės poreikius. Stiprioji pusė- nuolatinis moderniausių technologijų diegimas į gamybą. Pagrindins dėmesys skiriamas įrangos modernizavimui, gaminamos produkcijos kokybės gerinimui, asortimento plėtrai, taip pat skiriamas didelis dėmesys ekologijai ir gamtosaugai.
Vizija – tapti konkurencinga, atitinkančia aukščiausius reikalavimus, pirmaujančia įmone ne tik Lietuvos, bet ir Europos rinkoje.
Įmonės misija – rūpintis vartotoju, maksimaliai tenkinti klientų, visuomenės ir darbuotojų poreikius.
Kokybės politika. AB "Grigiškės" — pirmoji popieriaus įmonė Lietuvoje, gavusi kokybės vadybos sistemos ISO 9001 sertifikatą (1999 m).
2008 m. gegužės mėn. TÜV Thüringen e.V. sertifikacijos įstaigos padalinys Lietuvoje UAB "TUV Uolektis" atliko įmonėje resertifikacinį auditą ir patvirtino, kad kokybės vadybos sistema atitinka LST EN ISO 9001:2001 reikalavimus. Sertifikato galiojimas pratęstas dar trejiems metams.
Gautas sertifikatas liudija, kad įmonėje yra sukurta, įforminta dokumentais, įgyvendinta ir prižiūrima kokybės vadybos sistema. Į kokybės vadybos sistemos procedūras yra integruoti aplinkosauginiai reikalavimai pagal LST EN ISO 14001:2005. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasAudito namų darbas
KategorijaFinansai >  Auditas
TipasNamų darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis128.9 KB
AutoriusX
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVioleta Staliunienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Trumpalaikiu isipareigojimu auditas [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 38 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Violeta Staliunienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą